Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Stavebnice > LEGO >

Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho prázdninový dům 10889

Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho prázdninový dům 10889

Cena produktu Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho práz... není známa.

 

Popis produktu Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho prázdninový dům 10889: Navštivte Mickeyho prázdninový dům od Disneyho a užijte si nápadité hraní s Myšákem Mickeym a jeho přáteli. Tento snadno sestavitelný domek lze upravit na letní nebo zimní verzi. V létě, když otoč...  Více informací


Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho prázdninový dům 10889 - popis

Navštivte Mickeyho prázdninový dům od Disneyho a užijte si nápadité hraní s Myšákem Mickeym a jeho přáteli. Tento snadno sestavitelný domek lze upravit na letní nebo zimní verzi. V létě, když otočíte střechu na červenou stranu, si děti užijí spoustu zábavy při zalévání květin s Myškou Minnie, létání v letadle s Goofym a popíjení čaje u zahradního stolku. Pak otočte střechu na sněhově bílou stranu a váš malý stavitel se rázem ocitne na zimním dobrodružství. Bude moct jít sáňkovat s Myšákem Mickeym a popíjet teplý čaj u krbu.

Výrobce Lego

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Lego DUPLO® Lego Duplo Disney TM Mickeyho prázdninový dům 10889 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní stavebnice nebo Geomag, Magformers, Quercetti.