Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hračky > Stavebnice > LEGO >

LEGO Ideas 21311 Voltron

LEGO Ideas 21311 Voltron

Cena produktu LEGO Ideas 21311 Voltron není známa.

 

Popis produktu LEGO Ideas 21311 Voltron: Je čas bránit vesmír, proto se připrav na sadu 21311 Voltron od LEGO® Ideas, která obsahuje největšího sestavitelného LEGO robota všech dob! Tato úžasná sada obsahuje sestavitelné a dobře nastavit...  Více informací


LEGO Ideas 21311 Voltron - popis

Je čas bránit vesmír, proto se připrav na sadu 21311 Voltron od LEGO® Ideas, která obsahuje největšího sestavitelného LEGO robota všech dob! Tato úžasná sada obsahuje sestavitelné a dobře nastavitelné černé, modré, žluté, červené a zelené lvy se speciálně navrženými, extrémně silnými klouby, které ti umožňují je všechny zkombinovat a vytvořit tak super robota Voltrona. Součástí sady je také obří meč a štít, které lze dát Voltronovi pevně do rukou. Ideální pro vystavení nebo pro přehrání napínavých akčních scén z původního animovaného seriálu Voltron z 80. let a moderního seriálu od DreamWorks s názvem Voltron: Legendární obránce.

Výrobce Lego
Typ Ostatní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LEGO Ideas 21311 Voltron užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ostatní stavebnice nebo Geomag, Magformers, Quercetti.